+48 507 085 570 kontakt@manley.pl Realizacje Szybka wycena

Strony internetowe Cennik

Cześć! Robimy różne wspaniałe rzeczy, od małych stron internetowych po duże portale i aplikacje dedykowane.

Jeśli potrzebujesz strony internetowej, lepiej trafić nie mogłeś.

Ceny stron internetowych uzależnione są od czasu jaki musimy poświęcić na realizację danego projektu.

Każda strona internetowa to indywidualnie przygotowany projekt zaczynając od grafiki, kończąc na pracach programistycznych. Nasze realizacje to unikalne, zoptymalizowane projekty, które są świetnymi narzędziami do pozyskiwania nowych klientów!

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej?

Nie mamy z góry narzuconych cen. Poniżej przedstawiamy orientacyjne ceny stron www - co i w jakiej cenie jesteśmy w stanie zrobić.

pakiet start
01

Pakiet start

W kwocie od 1900 - 2500 zł netto możemy zaproponować Ci małą stronę internetową, składającą się od 1 do 3 podstron. Taka strona internetowa sprawdzi się idealnie, jeśli dopiero otwierasz firmę, stawiasz pierwsze kroki lub chcesz zaprezentować dany produkt. Fajnie będzie ona wyglądała w formie onepage. Oznacza to, że całą Twoją ofertę, jak i informacje o Twojej firmie umieścimy w ciekawy sposób na jednej stronie. Do tego dodamy prosty formularz kontaktowy oraz mapkę Google, by Twoi klienci w łatwy sposób mogli dotrzeć do firmy.

porównaj ceny
pakie standard
02

Pakiet standard

Dla małych i średnich firmy możemy zaproponować stronę internetową w kwocie od 2500 do 4500 zł netto.

Taka strona internetowa świetnie przedstawi ofertę Twojej firmy. Zaprojektujemy ją w taki sposób, by zaciekawiła osoby odwiedzające. Twój Klient będzie mógł przejść i zapoznać się ze szczegółami Twojej oferty. W tym pakiecie strony internetowe posiadają zazwyczaj od 3 do 8 unikalnych podstron. Te rozwiązanie jest o tyle lepsze, ponieważ na stronie będziemy mogli umieścić dużo więcej treści, które w lepszy sposób zainteresują osoby przeglądające ją. Im więcej tekstów, tym lepiej dla samej strony internetowej, ponieważ Google bardzo lubi unikalne strony z ciekawą ofertą.

Na stronie internetowej nie może zabraknąć ładnych zdjęć - otrzymasz od nas gratis do 10 sztuk w cenie. Zintegrujemy Twoje miejsce w sieci z rozbudowanymi statystykami, dzięki którym dowiesz się kim są osoby odwiedzające witrynę.

Dzieje się w Twojej firmie dużo ciekawych rzeczy? Rozwijacie się? Bardzo dobrze! Na stronie umieścimy również aktualności, dzięki którym będziesz mógł na bieżąco informować swoich Klientów o wydarzeniach z życia firmy. Otrzymasz również dostęp do naszego autorskiego systemu zarządzania treścią, dzięki któremu samemu będziesz mógł zmieniać treści na stronie internetowej.

porównaj ceny
pakiet premium

najczęściej wybierany

03

Pakiet premium

Chcesz się wyróżnić na tle konkurencji? Pomożemy Ci w tym! Mamy dla Ciebie propozycję cenową strony internetowej w kwocie od 4500 do 7500 zł netto.

Taka kwota pozwoli nam na to, żeby jeszcze więcej poświęcić czasu na Twój projekt. Tutaj możemy jeszcze bardziej rozbudować Twoją stronę internetową ( od 8 do 15 podstron ). Twoją ofertę przedstawimy w ciekawy, zachęcający do skorzystania sposób.

Tak jak dla Ciebie, tak samo dla nas liczą się efekty. Dołożymy wszelkich starań, aby strona wzbudzała zainteresowanie i zachęcała osoby odwiedzające do skorzystania z oferty firmy.

Jesteś producentem, sprzedawcą, dystrybutorem i posiadasz dużo produktów lub usług w swojej ofercie? W tej cenie możemy zaoferować Ci katalog produktów. Będziesz mógł szczegółowo przedstawić ofertę swojej firmy, a my Ci w tym pomożemy. Możemy zaproponować Ci indywidualne możliwości takie jak rozbudowane formularze, galeria Twoich realizacji z podziałem na kategorie.

porównaj ceny
pakiet individual
04

Pakiet individual

Twoja firma jest już bardzo duża, a Ty potrzebujesz strony internetowej, która będzie godnie Was reprezentowała, a przede wszystkim jeszcze bardziej będzie napędzać rozwój?

W takim przypadku możemy zaproponować Ci stronę internetową w kwocie od 7500 do 30000 zł netto.

Zbudujemy Twoją stronę internetową tak, by Twoja oferta była jak najbardziej atrakcyjna dla potencjalnego klienta. Przygotujemy niepowtarzalny projekt graficzny, a na samej stronie zastosujemy różnego typu animacje, indywidualne rozwiązania, które w ciekawy sposób zaprezentują Twoją firmę. Ta cena dotyczy rozbudowanych stron internetowych, które składać się będą z ponad 15 unikalnych podstron, katalogu produktów, sekcji download.

Oprócz tego przyjedziemy do Ciebie na pyszną kawę, a przy okazji zrobimy profesjonalną sesję zdjęciową oraz nakręcimy materiał wideo, który później wykorzystamy na stronie internetowej.

porównaj ceny

Ciekawy pewnie jesteś jakie jeszcze dojdą dodatkowe opłaty związane ze stroną internetową?

W podanych kwotach uruchomimy dla Ciebie gotową stronę internetową

treści na stronie internetowej

Chcesz, żeby Twoja oferta była napisana w ciekawy i interesujący sposób? Przy Twojej pomocy możemy napisać treści na stronę internetową. Koszt uzależniony jest od tematyki tekstów oraz od ich długości.

obsluga Twojej witryny

Jeśli chcesz nam zlecić obsługę Twojej witryny to zazwyczaj umawiamy się z klientami na rozliczenie w formie abonamentowej od 100 zł netto miesięcznie. Ustalamy zakres prac, a do Twoich obowiązków będzie należało tylko przesłanie nam informacji na maila co byś chciał zmienić, dodać lub uaktualnić.

hosting

Każda strona internetowa musi mieć swoje miejsce w sieci. Do tego będzie potrzebny hosting, który możemy zaproponować Ci w kwocie od 120 zł netto za rok czasu.

pozycjonowanie

Jakie będą możliwości promocji Twojej strony internetowej?

Jeśli chcesz, żeby strona firmowa wybiła się na szczyt w wyszukiwarce Google możemy zaproponować Ci pozycjonowanie jej. Małymi kroczkami Twoja strona będzi się pięła na szczyt a my za takie usługi pobieramy wynagrodzenie od 400zł netto za miesiąc czasu.

Oczekujesz efektów natychmiastowych? Żaden problem! Dzięki reklamie w wyszukiwarce Google wypromujemy Twoją stronę na dane frazy kluczowe. Klienci od razu będą mogli zapoznać się z Twoją ofertą, a Twój telefon rozdzwoni się jak nigdy dotąd. Nasza usługa prowadzenia takiej reklamy kosztuje od 399 zł netto za miesiąc, a więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Podane ceny mają charakter informacyjny. Każda strona jest wyceniana indywidualnie i jej koszt zależy od stopnia skomplikowania.

Jesteś zainteresowany profesjonalną stroną internetową?

Skorzystaj z formularza darmowej wyceny Twojej nowej strony internetowej!

darmowa wycena

lub zadzwoń do nas +48 507 085 570

powrót