Pozycjonowanie stron Strony internetowe Sklepy internetowe Studio graficzne Realizacje Klienci Blog Darmowa wycena Kontakt

Poznaj Google AdWords

Google Adwords

Oferujemy kampanie we wszystkich obszarach

Reklama w Google

wyszukiwarka Google

Skuteczne reklamy stron internetowych w Wyszukiwarce Google

zobacz jak to działa
Reklama w Gmail

reklama w Gmail

Pokażemy Twoją ofertę użytkownikom w GMail

zobacz jak to działa
Reklama YouTube

reklama na YouTube

Twoja reklama na YouTube w formie wideo.

zobacz jak to działa
Partnerzy wyszukiwania Google

partnerzy wyszukiwania

Dotrzemy do jeszcze większej grupy odbiorców.

zobacz jak to działa
Sieć reklamowa Google

sieć reklamowa Google

Reklama wszędzie tam gdzie jest to możliwe.

zobacz jak to działa
Reklama na telefonie

reklama mobilna

Nowoczesny sposób na dotarcie do użytkowników korzystających ze smartfonów.

zobacz jak to działa
Remarketing Google AdWords

remarketing / RLSA

Reklama dla osób które odwiedziły Twoją stronę.

zobacz jak to działa
Reklama produktowa

reklamy produktywne

Twoje produkty w Google Zakupy.

zobacz jak to działa
Rellama w Google AdWordsw

wyszukiwarka google

Rekalma w wyszukiwarce Google - Google AdWords

Najbardziej popularną formą reklamy w Google AdWords jest reklama w wyszukiwarce Google. Daje ona wiele możliwości, które możemy w pełni wykorzystać. Jest to najbardziej skuteczna forma promocji, ponieważ docieramy bezpośrednio do odbiorców, którzy poszukują firm, usług lub produktów w wyszukiwarce Google. Jest to super rozwiązanie dla firm, które swoją ofertę mają skierowaną globalnie, ale też dla małych firm działających lokalnie. Taką reklamę możemy skierować na dany obszar, dzięki czemu będzie wyświetlała się osobom z danego miasta, województwa, dzielnicy.

Reklamy w wyszukiwarce Google charakteryzują się bardzo dobrą widocznością. Wyświetlają się one na pierwszych miejscach pod polem wyszukiwania. Takie reklamy często nazywamy linkami sponsorowanymi, ponieważ nie różnią się od zwykłych wyników organicznych (bezpłatnych).

Jeśli chcesz dotrzeć do klientów w szybki i łatwy sposób jest to bardzo dobra forma reklamy. Taka forma reklamy wyróżni Cię na tle konkurencji. Twoja strona internetowa pokaże się na pierwszej stronie wyników, przed Twoją konkurencją. Z doświadczenia wiemy, że osoby szukające danych usług otwierają tylko pierwsze strony, które mu się wyświetlą.

skontakuj się
Reklama w Gmail

reklama w Gmail

Reklama w Gmail

Twoją reklamę wyświetlimy osobom korzystającym z najbardziej popularnej skrzynki pocztowej — Gmail. Wyświetlana ona jest w zakładce Oferty. Pojawia się ona zaraz przed wiadomościami do danego użytkownika.

skontakuj się
Reklama na YouTube<

reklama na YouTube

Reklama na YouTube<

Twoją reklamę możemy wyświetlić w najbardziej popularnym serwisie z filmami — YouTube. Taka reklama może być w formie filmu, który wyświetli się osobom zaraz przed materiałem wideo wybranym przez użytkownika, jak i reklamą tekstową, która wyświetli się zaraz nad przyciskami nawigacyjnymi filmu. Reklamę na YouTube możemy spersonalizować i kierować do danych odbiorców, którzy mogą być najbardziej zainteresowani Twoją reklamą. Określając wiek, płeć, lokalizację, zainteresowania dobieramy odpowiednią grupę odbiorców.

skontakuj się
Partnerzy wyszukiwania Google

partnerzy wyszukiwania

Partnerzy wyszukiwania Google

Głównymi partnerami Google są bardzo duże serwisy, które posiadają podobny mechanizm wyszukiwania zapytań do wyszukiwarki Google. Do głównych parnerów należą m.in. Onet.pl, Interia.pl, Gazeta.pl, Dziennik.pl, Mapy Google, Nasza-Klasa.pl

Reklamy wyświetlają się podobnie tak jak w przypadku wyszukiwarki Google — w formie linków sponsorowanych — zaraz przed i po wynikach wyszukiwania.

skontakuj się
sieć reklamowa Google

sieć reklamowa Google

sieć reklamowa Google

Miliony stron internetowych, które udostępniają miejsce reklamowe, na którym może pojawić się Twoja reklama. Na sieć reklamową Google składają się miliony stron internetowych — blogi, portale miejskie, informacyjne, rozrywkowe, które codziennie odwiedzają tysiące osób.

skontakuj się
Remarketing Google

remarketing

Remarketing Google

Jest to reklama graficzna wyświetlająca się na stronach, które należą do Sieci Reklamowej Google. Skierowana jest do osób, które odwiedziły Twoją stronę internetową. Taka reklama przynosi bardzo dobry efekt, ponieważ pozwala użytkownikowi jeszcze raz zapoznać się z Twoją ofertą.

skontakuj się
Reklama mobilna w Google

reklama mobilna

Reklama na telefonie

Coraz większa ilość osób wyszukuje informacji za pomocą swojego telefonu. Dotrzemy do nich i wyświetlimy im Twoją reklamę w jak najlepszej formie. Reklama mobilna daje bardzo dużo możliwości, ponieważ zaraz przy Twojej reklamie możemy umieścić numer telefonu. Osoba w łatwy sposób może zadzwonić do Ciebie i dowiedzieć się więcej na temat Twojej oferty.

skontakuj się
Google Zakupy

reklama produktowa

Reklama produktowa Google

Idealna forma reklamy dla sklepów internetowych. Dzięki niej możemy wyświetlić Twoje produkty w Zakupy Google (Shopping Ads). Dotrzemy do osób szukających w Google produktów oferowanych przez Twój sklep internetowy. Ta forma reklamy pozwala na przestawienie produktu bezpośrednio przy wynikach wyszukiwania. Zintegrujemy Twój sklep z platformą Google, dzięki czemu automatycznie będą się pobierały i wyświetlały zdjęcia, nazwy i ceny produktów.

Google Zakupy to nic innego jak potocznie zwana porównywarka produktów. Twoje produkty zostaną porównane z produktami Twojej konkurencji. Potencjalna osoba, która poszukuje danego produktu — zobaczy na jednej stronie cenę i wygląd towaru bez konieczności otwierania strony sklepy internetowego.

skontakuj się
wróć na stronę oferty reklamy w wyszukiwarce Google powrót

Rozpocznijmy współpracę nad Twoją reklamą w Google.

Przejdź i wypełnij formularz darmowej wyceny

darmowa wycena

lub zadzwoń do nas +48 507 085 570