Pozycjonowanie stron Strony internetowe Sklepy internetowe Studio graficzne Realizacje Klienci Blog Darmowa wycena Kontakt

Gospodarstwo Ogrodnicze Krupińscy - Strona internetowa

Gospodarstwo Ogrodnicze Krupińscy

Strona internetowa

Gospodarstwo Ogrodnicze Krupińscy to klient, który zlecił nam wyjątkowe zadanie zaprojektowania serwisu internetowego o nowoczesnym wyglądzie. Witryna musiała być dopasowana do specyfiki świadczonych usług. Gospodarstwo od trzech pokoleń prowadzi plantację sadzonek owoców jagodowych i kieruje ich sprzedażą na rynku międzynarodowym. Z tego powodu każdy element witryny został gruntownie przemyślany, dzięki czemu oferta i usługi firmy są wyraziście zaprezentowane. Dodatkowo interaktywny moduł ułatwia poruszanie się na stronie.

Zobacz online

Zapewniamy przewagę nad konkurencją

Całość strony internetowej została indywidualnie zaprojektowana i dopasowana do potrzeb naszego klienta. Doskonale wiemy, że stworzyliśmy narzędzie, którego celem jest prezentacja jego oferty i pozyskiwanie nowych klientów. Każdy etap procesu realizacji zamówienia przybliża nas do zamierzonego celu – przedstawienia klienta w jak najlepszym świetle. Dziękujemy za zaufanie!

Strona dla firmy

Potwierdzenie kompetencji każdego klienta to nasz cel

Każda podjęta decyzja podczas realizacji projektu ma być potwierdzeniem wiarygodności klienta i poszerzać jego możliwości dotarcia do grupy docelowej. Dlatego wychodząc naprzeciw tym potrzebom, tworzymy bloga, którego zadaniem jest dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców. Tym samym umożliwiamy klientowi samodzielne zarządzanie blogiem i dodawanie ważnych z ich perspektywy artykułów tematycznych. Na blogu Gospodarstwa Rolniczego Krupińscy znajdują się przydatne informacje dla każdego ogrodnika, smakosza borówek amerykańskich i jagód kamczatek oraz dla osób, którzy chcą założyć ich plantacje.

Tworzenie stron internetowych

Wersja mobilna Twojej strony www

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda Twoja strona internetowa, podczas przeglądania jej na urządzeniach mobilnych? W końcu przeciętny użytkownik Internetu korzysta z niego nie tylko za pomocą komputera, lecz także telefonu czy tabletu. Dlatego tak ważne jest, aby Twoja strona internetowa była dostosowana do każdego ekranu, na którym klient będzie ją wyświetlał. Nasza firma dba o responsywność każdej strony internetowej, którą projektuje. Oznacza to nie tylko wygodę dla użytkowników i odwiedzających stronę, lecz także pewność, że strona www będzie wyglądała tak samo na każdym wyświetlaczu. Właściciele Gospodarstwa Ogrodniczego Krupińscy — idąc z duchem czasu — również zdecydowali się na dostosowanie swojej działalności do nowych zasad funkcjonowania urządzeń mobilnych.

Nowoczesna Strona internetowa

Podoba Ci się to co robimy?

Skontaktuj się znami i zacznijmy współpracę.

Kontakt

lub zadzwoń do nas +48 507 085 570