Pozycjonowanie stron Strony internetowe Sklepy internetowe Studio graficzne Realizacje Klienci Blog Darmowa wycena Kontakt

Internetowy sklep meblowy MebleNaCzasie - Sklep internetowy

Internetowy sklep meblowy MebleNaCzasie

Sklep internetowy

Sklep meblowy MebleNaCzasie to jedna z naszych kompleksowych realizacji. Przygotowaliśmy czytelną witrynę z przemyślaną nawigacją. Zoptymalizowaliśmy stronę pod kątem wyszukiwarki, aby możliwe było jej skuteczne pozycjonowanie.

Nowoczesny sklep z przemyślanymi kategoriami produktów

Sklep meblowy MebleNaCzasie stworzyliśmy od A do Z. Rozpoczęliśmy od analizy konkurencji, aby nie popełniać tych samych błędów. Przygotowaliśmy więc indywidualny projekt z przejrzystą strukturą kategorii i produktów. Cel w tym był jeden - umożliwić klientom łatwe i szybkie znalezienie tego, czego szukają. Stąd ten podział na bardziej praktyczne kategorie, charakterystyczne dla branży, w której działa sklep internetowy.

Strona dla firmy

Przygotowanie sklepu do jego skutecznego pozycjonowania

MebleNaCzasie to nowoczesny sklep internetowy z bogatą ofertą przygotowaną dla klientów. Jego znalezienie w sieci jest teraz znacznie łatwiejsze, dzięki przygotowaniu do pozycjonowania już na etapie projektowania. Uwzględniona została struktura witryny, nagłówki, czas jej ładowania, a także inne elementy, zoptymalizowane zgodnie z wymaganiami Google. Dzięki temu witryna MebleNaCzasie zdobywa wysokie pozycje w bezpłatnych wynikach wyszukiwania.

Tworzenie stron internetowych

Automatyzacja, która oszczędza czas i pozwala na szybszą realizację zamówień

Nowa wersja sklepu internetowego MebleNaCzasie wspiera rozmaite rozwiązania w zakresie automatyzacji. Witryna połączona jest z hurtowniami, dzięki czemu na bieżąco aktualizowana jest ilość dostępnych produktów. Z kolei menadżer zamówień ułatwia generowanie listów przewozowych, a także faktur. System wspomaga jednocześnie w kontaktach z klientami, informując o tym, na jakim etapie jest realizacja zamówienia. Tym samym wiele procesów wykonywanych jest automatycznie, bez konieczności ingerencji człowieka. To pozwoliło na szybsze przygotowanie towarów do wysyłki i ich dostarczanie do klientów.

Nowoczesna Sklep internetowy

Podoba Ci się to co robimy?

Skontaktuj się znami i zacznijmy współpracę.

Kontakt

lub zadzwoń do nas +48 507 085 570