Pozycjonowanie stron Strony internetowe Sklepy internetowe Studio graficzne Realizacje Klienci Blog Darmowa wycena Kontakt

Internetowy sklep rowerowy PGBikes.pl - Sklep internetowy

Internetowy sklep rowerowy PGBikes.pl

Sklep internetowy

Internetowy sklep PGBikes to przemyślana struktura nawigacyjna, nastawiona na realizację konwersji. Przejrzysta witryna została zoptymalizowana pod wyszukiwarkę Google. Jej silną częścią jest również blog, gdzie budowany jest content marketing.

Zobacz online

Struktura witryny ułatwiająca nawigację i znajdowanie produktów

Sklep internetowy PGBikes oferuje różne modele rowerów dla osób dorosłych i dzieci, a także szeroką gamę akcesoriów. Naszym celem było przygotowanie struktury nowej witryny, która ułatwiałaby znalezienie przez klientów szukanych produktów. Tym samym powstało intuicyjne menu, umożliwiające szybkie i proste nawigowanie po kategoriach ofertowych. Jego podział uwypukla jednocześnie ilość dostępnych modeli jednośladów oraz akcesoriów. W ich znalezieniu pomaga dodatkowo skuteczna wyszukiwarka.

Strona dla firmy

Optymalizacja sklepu w celu podniesienia efektywności w wyszukiwarce Google

Naszym zadaniem było również zadbanie o optymalizację sklepu internetowego w celu podniesienia efektywności w wyszukiwarce. Już na etapie projektowania witryny wykonaliśmy niezbędne czynności, mające znaczenie dla jej pozycjonowania. Odpowiednia struktura menu, szybkość ładowania, intuicyjny UX, responsywność to elementy, które dziś pomagają sklepowi PGBikes w procesie zdobywania wysokich miejsc w wynikach wyszukiwania. Przekładają się one na zwiększenie widoczności w sieci oraz wzrost ilości zamówień w sklepie internetowym.

Tworzenie stron internetowych

Content marketing, który wspomaga sprzedaż

Właściciele sklepu internetowego PGBikes powierzyli nam ponadto prowadzenie kampanii w ramach Google Ads, a także pozycjonowanie swojej nowej witryny. Kompleksowa obsługa, od stworzenia strony, jej optymalizację oraz dalsze działania promocyjne i SEO, pozwalają dużą skuteczność. Sklep PGBikes zajmuje wysokie pozycje w Google na wiele powiązanych z ofertą fraz kluczowych. Tym samym został odnotowane zwiększenie liczby zamówień. Pomaga w tym także realizowany content marketing, który odpowiada na pytania potencjalnych klientów. Stanowi on również bazę wiedzy przydatną w rozwiązywaniu wszelakich problemów związanych z tematyką rowerową.

Nowoczesna Sklep internetowy

Podoba Ci się to co robimy?

Skontaktuj się znami i zacznijmy współpracę.

Kontakt

lub zadzwoń do nas +48 507 085 570