Pozycjonowanie stron Strony internetowe Sklepy internetowe Studio graficzne Realizacje Klienci Blog Darmowa wycena Kontakt

Park Nauki TORUS w Ciechanowie - Strona internetowa

Park Nauki TORUS w Ciechanowie

Strona internetowa

Dla Parku Nauki Torus wykonaliśmy indywidualnie zaprojektowaną nowoczesną stronę internetową, która została dostosowana do osób niedowidzących. Prezentuje ona całą ofertę parku. Skupiliśmy się głównie na tym, aby strona była jak najbardziej intuicyjna i ukazała historię jedynej z najbardziej charakterystycznych Polskich budowli - Wieży Ciśnień.

Zobacz online

Łatwe wyszukiwanie informacji na każdym urządzeniu

Strona internetowa została dostosowana do każdego urządzenia oraz zoptymalizowana pod kątem prędkości ładowania się elementów.

Strona dla firmy

Indywidualny projekt - nieograniczone możliwości

Od początkowych makiet po programowanie - dużo serca i pracy włożyliśmy w cały projekt. Indywidualna strona za każdym razem podwyższa nam poprzeczkę, którą staramy się przeskoczyć!

Tworzenie stron internetowych

Strona dla osób niedowidzących

Strona Parku Nauki Torus jest bez barier! Zadbaliśmy o to, żeby osoby niedowidzące w łatwy i czytelny sposób mogły dostosować witrynę do swoich potrzeb. Wysoki kontrast czcionek, możliwość powiększania czcionek to tylko nieliczne funkcjonalności, jakie zostały wdrożone.

Nowoczesna Strona internetowa

Podoba Ci się to co robimy?

Skontaktuj się znami i zacznijmy współpracę.

Kontakt

lub zadzwoń do nas +48 507 085 570