Pozycjonowanie stron Strony internetowe Sklepy internetowe Studio graficzne Realizacje Klienci Blog Darmowa wycena Kontakt

Portal MOPS Ciechanów - Strona internetowa

Portal MOPS Ciechanów

Strona internetowa

Dla Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ciechanowie stworzyliśmy nowoczesną platformę informacyjną, która została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Cały portal internetowy to autorskie rozwiązanie, które stworzyliśmy specjalnie na potrzeby ośrodka. Tak jak w przypadku każdej naszej realizacji, na samym początku nasz zespół przeanalizował wszystkie funkcjonalności strony internetowej oraz zaprojektował nowoczesny wygląd w formie grafiki. Po pełnej akceptacji przeszliśmy do prac programistycznych i wdrożeniowych. Efekt jest super! Zobacz koniecznie nasze realizacje nowoczesnych stron dla placówek samorządowych i publicznych.

Zobacz online

Nowoczesny portal internetowy dostosowujący się do każdego ekranu.

W dobie pełnej mobilności użytkowników zadbaliśmy o to, żeby strona internetowa poprawnie wyświetlała się na dosłownie każdym ekranie oraz była prosta i intuicyjna w użytkowaniu.

Strona dla firmy

Kontrastowa wersja strony internetowej MOPS Ciechanów - przyjazna osobom niepełnosprawnym.

Strona internetowa MOPS została dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Z myślą o osobach niedowidzących stworzyliśmy wersję z wysokim kontrastem.

Tworzenie stron internetowych

Jedna strona - wiele możliwości.

Cały portal obsługuje trzy placówki. Dzienny Dom Seniora, Placówkę Wsparcia Dziennego oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Stworzyliśmy zaawansowane narzędzie, które w jednym miejscu prezentuje szereg informacji. Cały portal został wyposażony w autorski system zarządzania treścią, który daje możliwość niezależnego zarządzania danymi placówkami. Zachęcamy do zapoznania się z naszą realizacją nowoczesnej strony internetowej dla Placówki Publicznej.

Nowoczesna Strona internetowa

Podoba Ci się to co robimy?

Skontaktuj się znami i zacznijmy współpracę.

Kontakt

lub zadzwoń do nas +48 507 085 570