Pozycjonowanie stron Strony internetowe Sklepy internetowe Studio graficzne Realizacje Klienci Blog Darmowa wycena Kontakt

Portal internetowy LegalBusiness - Strona internetowa

Portal internetowy LegalBusiness

Strona internetowa

Portal LegalBusiness pokazuje wachlarz możliwości naszego zespołu. Zbudowaliśmy efektywną witrynę dedykowaną branży prawniczej oraz biznesowi, która koncentruje się na przekazywaniu wartościowych treści oraz newsów.

Wartościowy portal dla grupy docelowej

LegalBusiness.pl to portal prawniczo-biznesowy. Stworzyliśmy go od podstaw, mając na uwadze najlepsze praktyki i zabiegi marketingowe dostosowane dla tego typu projektów. W efekcie powstał portal z przejrzystym motywem, który daje redakcji duże pole manewru pod względem wyróżniania najważniejszych newsów oraz artykułów. Nieskomplikowane menu pomaga w precyzyjnym dotarciu do interesujących czytelników kategorii treści.

Strona dla firmy

Etapowe działanie podnoszące poziom skuteczności

Charakterystyka portali internetowych opiera się na przekazywaniu cennych informacji grupie docelowej. Praca nad LegalBusiness została podzielona na poszczególne mniejsze etapy. Wszystko po to, aby zbudować skuteczny portal. Taki, w którym poszczególne elementy motywu pomagają w odbiorze wartościowych treści, a nie rozpraszają w trakcie czytania lub słuchania podcastu.

Tworzenie stron internetowych

Realizacja potrzeb, które inspirują odbiorców

Projekt LegalBusiness opierał się na naszej ścisłej współpracy z redakcją portalu. Dzięki temu, poznaliśmy dokładnie wszystkie potrzeby, jak i specyfikę grupy docelowej. W ten sposób powstał portal, którego treści inspirują odbiorców.

Nowoczesna Strona internetowa

Podoba Ci się to co robimy?

Skontaktuj się znami i zacznijmy współpracę.

Kontakt

lub zadzwoń do nas +48 507 085 570