Pozycjonowanie stron Strony internetowe Sklepy internetowe Studio graficzne Realizacje Klienci Blog Darmowa wycena Kontakt

Rebranding JAWAR - producent kominów - Strona internetowa

Rebranding JAWAR - producent kominów

Strona internetowa

W ramach rebrandingu marki JAWAR wykonaliśmy nową stronę internetową. Oddaje ona w pełni charakterystykę marki. Jest nowoczesna i stawia na wysoką jakość.

Zobacz online

Rebranding marki JAWAR stawiający na wysoką jakość

JAWAR to jedna z najbardziej rozpoznawalna marek wśród producentów systemów kominowych i wentylacyjnych. Naszym zadaniem było zaprojektowanie rebrandingu tej uznanej wśród klientów marki. Nowe logo to nawiązanie do głównego produktu - systemów kominowych. Towarzyszy mu identyfikacja wizualna oraz nowoczesna strona internetowa. Każdy z elementów wskazuje na wysoką jakość oferowanych produktów oraz buduje pozytywny wizerunek marki.

Strona dla firmy

Poznanie marki i jej produktów dla zbudowania skutecznej strony internetowej

Aby stworzyć przemyślaną stronę internetową, dokładnie poznaliśmy markę i oferowane przez nią produkty. Zagłębiliśmy się w historię firmy JAWAR oraz jej wizję i spojrzenie na świat. Zwiedziliśmy siedzibę, linie produkcyjne, a także uczestniczyliśmy w wielu spotkaniach z przedstawicielami marki. To pozwoliło nam na zaznajomienie się ze wszystkimi produktami oraz ich znaczeniem dla rynku. Dzięki temu mogliśmy przygotować projekt nowoczesnej witryny z czytelną bazą ofertową, charakteryzującą się skutecznością w zdobywaniu leadów.

Tworzenie stron internetowych

Nowoczesna witryna, ułatwiająca klientom podejmowanie decyzji zakupowych

Strona internetowa to cyfrowa wizytówka marki JAWAR oraz oferowanych przez nią produktów. Zastosowaliśmy na niej wiele ciekawych zabiegów, zwiększających zainteresowanie potencjalnych klientów. Postawiliśmy na przejrzystość, czytelność, a także atrakcyjne interaktywne elementy - domek na stronie głównej. Stworzyliśmy system doboru komina, który maksymalnie ułatwia klientom wybór właściwego dla nich rozwiązania. Towarzyszy mu rozbudowane centrum pobierania plików, gdzie znajdują się instrukcje montażowe, karty techniczne, deklaracje, czy też biblioteki plików CAD.

Nowoczesna Strona internetowa

Podoba Ci się to co robimy?

Skontaktuj się znami i zacznijmy współpracę.

Kontakt

lub zadzwoń do nas +48 507 085 570