Pozycjonowanie stron Strony internetowe Sklepy internetowe Studio graficzne Realizacje Klienci Blog Darmowa wycena Kontakt

KwiatyTrojmiasto.pl - Sklep internetowy

KwiatyTrojmiasto.pl

Sklep internetowy

KwiatyTrojmiasto.pl to sklep internetowy umożliwiający zamawianie prześlicznych bukietów. Skierowany on jest głównie do mieszkańców Trójmiasta - Gdańska, Gdyni, Sopotu. Cała platforma została wykonana na Prestashop 1.7. Sklep cieszy się indywidualnie zaprojektowanym wyglądem oraz indywidualnymi funkcjonalnościami, które zostały specjalnie stworzone na potrzeby projektu.

Zobacz online

Od projektu logo po w pełni działającą platformę sprzedażową.

KwiatyTrojmiasto to projekt od A do Z wykonany przez naszą Agencję Interaktywną. Poświęciliśmy wiele godzin na analizę rynku i przygotowanie w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego. Nie zapomnieliśmy również o działaniach SEO, które w Trójmieście zapewniły pozycję strony na pierwszym miejscu w wyszukiwarce Google!

Strona dla firmy

Proste i wygodne zamawianie kwiatów przez internet z dostawą do domu.

Stworzyliśmy nowoczesną platformę do zamawiania kwiatów przez internet. Postawiliśmy na prostotę i to był klucz do sukcesu. Z zamówieniem bez problemu sobie radzą nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

Tworzenie stron internetowych

Podoba Ci się to co robimy?

Skontaktuj się znami i zacznijmy współpracę.

Kontakt

lub zadzwoń do nas +48 507 085 570