Pozycjonowanie stron Strony internetowe Sklepy internetowe Studio graficzne Realizacje Klienci Blog Darmowa wycena Kontakt

doodots handmade - Sklep internetowy

doodots handmade

Sklep internetowy

Dla doodots - handmade stworzyliśmy nowoczesny i pierwszy tak kolorowy sklep internetowy w sieci! doodots to polska marka ręcznie szytej odzieży. W sklepie można zamówić nietuzinkowe bluzy, czapki, torebki oraz inną odzież, która jest tworzona przez prawdziwe pasjonatki. Niesamowicie kolorowe produkty doskonale komponują się z wyglądem całego sklepu internetowego. Zaprojektowane przez nas konfiguratory umożliwiają spersonalizowanie swojej wymarzonej bluzy. Indywidualny design sprawia, że aż trudno oderwać oczy. Cały sklep został oparty o platformę sprzedażową Prestashop 1.7 - jest to silnik sklepu internetowego. Jesteśmy dumni z tego, co zrobiliśmy! Cały sklep został przez nas wykonany uwzględniając nawet najdrobniejsze szczegóły. Unikalny design, niestandardowe funkcjonalności to tylko część naszych prac. Jesteśmy pewni jednego - drugiego tak kolorowego sklepu nie znajdziecie. Skupiliśmy się na tym, żeby zaprezentować produkty w jak najlepszej formie. Zdecydowanym atutem jest prostota, intuicyjność oraz wygodna forma zamawiania produktów. Wysoko postawiliśmy sobie poprzeczkę, którą przeskoczyliśmy... i przeskoczymy z kolejnym dla nas wyzwaniem. Kompleksowo obsługujemy naszych klientów — zobacz koniecznie unikalny sklep internetowy made by manley :)

Zobacz online

Nieprzyzwoicie kolorowy sklep internetowy

Oryginalny design to atut, który z pewnością wyróżnia sklep internetowy. Zadbaliśmy o indywidualną szatę graficzną sklepu oraz o indywidualne funkcjonalności sklepu internetowego, które razem tworzą jedyną i wyjątkową w sieci platformę sprzedażową. Kreacje wyglądają jeszcze efektywniej, a przejrzystość strony sprawia, że złożenie zamówienia nigdy nie było tak proste jak teraz. Innowacyjne menu główne pozwoli Ci na dostęp do każdego zakamarku sklepu i łatwe znalezienie tego, czego potrzebujesz.

Strona dla firmy

Znakomity konfigurator bluz - zaprojektuj swoją bluzę

Sklep cieszy się niesamowicie rozbudowanym konfiguratorem bluz. Można w nim zaprojektować unikalną bluzę, która zostanie ręcznie uszyta. Zaczynając od wybrania idealnie pasującego koloru kończąc na dopasowaniu do niego wzoru. Dzięki tej opcji Twoja garderoba stanie się bogatsza o unikalne bluzy takie, jakie chcesz. Na potrzeby konfiguratora wykonaliśmy ponad 300 wizualizacji odzieży.

Tworzenie stron internetowych

Zakupy na każdym ekranie

Zrób wygodnie zakupy na komputerze, jak i na smartfonie. Cały sklep sprawnie działa na każdym urządzeniu mobilnym. Jest w pełni responsywny, dzięki czemu dostosowuje się do każdego ekranu. Zachęcamy do odwiedzenia sklepu internetowego i zrobienia w nim zakupów. Produkty polecamy z całego serca!

Nowoczesna Sklep internetowy

Podoba Ci się to co robimy?

Skontaktuj się znami i zacznijmy współpracę.

Kontakt

lub zadzwoń do nas +48 507 085 570