Pozycjonowanie stron Strony internetowe Sklepy internetowe Studio graficzne Realizacje Klienci Blog Darmowa wycena Kontakt

Strona internetowa dla Adwokat Joanny Falęckiej - Strona internetowa

Strona internetowa dla Adwokat Joanny Falęckiej

Strona internetowa

Dla Adwokat Joanny Falęckiej stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową z przejrzystym układem. To całkowicie indywidualny projekt, wysuwający na pierwszy plan chęć dzielenia się wiedzą. Wykorzystywany jest do tego blog, gdzie klientka publikuje wpisy, poruszające tematykę prawniczą.

Zobacz online

Unikatowy projekt strony znoszący bariery komunikacyjne

Witryna adwokat Joanny Falęckiej to nowoczesna strona skupiająca się na personal brandingu oraz oferowaniu usług prawnicznych. Pogodzenie tych dwóch celów możliwe było dzięki odpowiednim pracom projektowym. Poprzedziły je rozmowy z klientką oraz zbieranie wszelkich możliwych informacji. Po przygotowaniu szkicu nowej witryny, został on w pełni zaakceptowany przez adwokat Joannę Falęcką. Głównym celem projektu było zniesienie bariery komunikacyjnej związanej z trudną tematyką strony - prawo.

Strona dla firmy

Przemyślany UX witryny budzący w odbiorcy poczucie komfortu

UX witryny został przeanalizowany i przemyślany pod kątem dostępności. Jednocześnie przyświecał nam cel wzbudzenia w odbiorcy poczucia komfortu podczas korzystania ze strony. Kwestie prawnicze nie są łatwe w odbiorze, dlatego też wygląd strony oraz jej struktura prowadzą za rękę potencjalnego klienta. Dzięki temu budowany jest personal branding klientki, a także przekazywana wysoka jakość oferowanych przez nią usług.

Tworzenie stron internetowych

Blog, przekazujący cenną wiedzę i doświadczenie jego właścicielki

Klientka od samego początku projektowania witryny postawiła sobie za cel dzielenie się wiedzą. Z tego też względu stworzyliśmy blog, na którym może publikować autorskie teksty. Stanowią one odpowiedź na często zadawane pytania związane z prawem. Ich podstawą jest wiedza płynąca z wykonywanego zawodu, a zarazem doświadczenia. Jednocześnie w przystępny i atrakcyjny sposób wyjaśniają zawiłe prawnicze kwestie. Blog przygotowaliśmy w zgodzie z najlepszymi praktykami. Znajduje się na nim sekcje umożliwiające szybkie znalezienie interesujących wpisów na podstawie kategorii oraz tagów.

Nowoczesna Strona internetowa

Podoba Ci się to co robimy?

Skontaktuj się znami i zacznijmy współpracę.

Kontakt

lub zadzwoń do nas +48 507 085 570