Pozycjonowanie stron Strony internetowe Sklepy internetowe Studio graficzne Realizacje Klienci Blog Darmowa wycena Kontakt

Sklepy internetowe PrestaShop

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych Prestashop 1.7

Sklepy internetowe Manley.pl

Projektowanie sklepów internetowych

Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie sklep internetowy Twoich marzeń? Bardzo dobrze trafiłeś! Dowiesz się, czym się zajmujemy, jak wygląda proces tworzenia oraz jakie są najważniejsze informacje dotyczące sklepów internetowych.


Projektujemy nowoczesne sklepy internetowe z indywidualną grafiką, dzięki czemu Twój sklep internetowy wyróżni się w sieci.

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy. Zadzwoń + 48 665 186 090

Nowoczesne sklepy internetowe

Sklepy wykonujemy w technologi RWD (eng. Responsive Web Design) - dopasowane są do każdego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową (laptop, tablet, smartfon). Oznacza to, że Twój sklep dotrze do większej ilości osób i zacznie sprzedawać nie tylko osobom korzystającym z komputerów, ale również smartfonów i tabletów.

Projektowane przez nas sklepy internetowe wdrażamy i dostosowujemy do najbardziej popularnych systemów takich jak PrestaShop. Są to sprawdzone rozwiązania, na których pracujemy od wielu lat.

Podstawową rzeczą wbudowaną jest rozbudowany panel obsługi zamówień i klientów. Oprogramowania integrujemy z najlepszymi systemami płatności online oraz wdrażamy moduły obsługi wysyłki kurierskiej.

Powierzając nam wykonanie sklepu internetowego masz pewność, że otrzymasz w pełni skonfigurowany sklep internetowy gotowy do sprzedaży Twoich produktów.

Czas pracy zaprojektowania i stworzenia sklepu internetowego to mniej więcej 30-60 dni.

Budowanie i tworzenie sklepu internetowego.

Zobacz, jak będzie wyglądała nasza współpraca.


Kliknij w kolejne etapy, aby poznać szczegóły.

zamówienie

zamówienie

Najczęściej spotykamy się i omawiamy szczegóły. Jeśli nie ma możliwości pogawędki przy kawie, wszystko omawiamy zdalnie. Robimy krótki wywiad na temat sklepu internetowego, dokładną wycenę i przygotowujemy umowę. Przyjmujemy przedpłatę - 1/3 wartości całego zamówienia.

projekt

projekt

Po podpisaniu umowy tworzymy projekt graficzny przyszłego sklepu internetowego. Wysyłamy go Tobie do akceptacji. Do momentu, aż nie zostanie zaakceptowany wprowadzamy poprawki graficzne i ponownie wysyłamy do akceptacji.

wdrożenie

wdrożenie

Sklep internetowy tworzony jest na podstawie zaakceptowanego projektu graficznego. Możesz być spokojny — w tym momencie pracuje nad nim grono wykwalifikowanych specjalistów.

finalizacja

finalizacja

Gdy już cały projekt zostanie ukończony i ostatecznie zaakceptowany przekazujemy gotowy do pracy sklep internetowy. Uruchamiamy na wskazanym serwerze, podłączamy domenę, robimy szkolenie z obsługi. Cieszysz się nowym sklepem internetowym, który już wkrótce zacznie zarabiać.

Oferujemy stałą współpracę

Pomagamy naszym klientom stawiać pierwsze kroki, objaśniamy zasady funkcjonowania sklepu internetowego, uczymy, w jaki sposób skutecznie prowadzić działania marketingowe oraz jakie są dobre praktyki, które należy stosować.

Nasze wsparcie techniczne jest dostępne w każdej chwili, dlatego po wykonaniu zlecenia możesz liczyć na naszą pomoc.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego dokładną cenę jesteśmy w stanie określić dopiero po wstępnej rozmowie i ustaleniu szczegółów.

Skorzystaj z darmowej wyceny Twojego projektu.

Indywidualna grafika

Responsywny sklep internetowy

Domena za darmo na rok czasu

System zarządzania treścią

Rozbudowane statystyki

Nieograniczona ilość produktów, podstron, klientów

O czym warto wiedzieć decydując się na sklep internetowy?

Domena sklepu internetowego

Jest to nazwa sklepu, którą wpisujemy w przeglądarkę z dowolną końcówką (.pl .com .eu itp). Zazwyczaj jest to nazwa firmy lub marka produktu firmy. Tutaj mamy pełną dowolność. Rejestracja i utrzymanie domeny jest płatne. Nasza firma gwarantuje darmową domenę przez pierwszy rok. Przedłużenie domeny w zależności od rejestratora to koszt w granicach 80-120zł.

Konto hostingowe/serwer

Do funkcjonowania sklepu internetowego potrzebne jest miejsce na serwerze www, gdzie zostaną umieszczone wszystkie pliki sklepu internetowego.

Koszt utrzymania małego sklepu internetowego wynosi mniej więcej 300zł rocznie. Większe serwisy pochłaniają więcej miejsca oraz transferu dlatego koszt może wynieść nawet do 1000zł.

Nie zajmujemy się prowadzeniem hostingu, ale z ogromną chęcią pomożemy w doborze odpowiedniego serwera na Państwa nowy sklep.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat realizacji Twojego sklepu internetowego?

Nie czekaj, zamów darmową wycenę Twojej nowej platformy sprzedaży!

darmowa wycena

lub zadzwoń do nas +48 665 186 090