Agencja Interaktywna Strony internetowe Sklepy internetowe Studio graficzne Realizacje Klienci Blog Zapytania ofertowe Kontakt

Strony internetowe

Projektujemy i tworzymy nowoczesne strony internetowe.

Strony internetowe

Pracujemy nad każdym projektem indywidualnie, nie lubimy szablonów.

poznaj naszą ofertę

Cieszymy się, że tu trafiłeś. Dowiesz się, czym się zajmujemy, jak wygląda proces tworzenia oraz co musisz wiedzieć o stronach internetowych.

Coraz większa ilość osób wyszukuje informacji za pomocą internetu. Daj się odnaleźć! Strona internetowa to najskuteczniejsza reklama firmy.

Z własnego doświadczenia wiemy, że dobrze zaprojektowana strona internetowa potrafi zatrzymać potencjalnego klienta i zainteresować go ofertą firmy. Intuicyjność, łatwość obsługi oraz unikalna grafika to cechy, które wyróżniają strony zaprojektowane przez naszą agencję interaktywną od innych. Doskonale wiemy jak wykreować Twoją firmę w internecie oraz co zrobić, żeby Twoja strona była bardziej efektywna.

Masz pytania? Z chęcią na nie odpowiemy. Zadzwoń + 48 507 085 570

Responsywne strony www

Wykonujemy nowoczesne strony internetowe z indywidualną grafiką, dzięki czemu Twoje "cztery ściany" w sieci staną się unikalne i łatwo zapamiętywane. Strony wykonujemy w technologi RWD (eng. Responsive Web Design). Oznacza to, że będzie ona dopasowana do każdego urządzenia wyposażonego w przeglądarkę internetową (telewizor, komputer, laptop, tablet, smartfon). Ogromną zaletą jest to, że strona dotrze do większej liczby osób. Większa liczba odwiedzających Twoją stronę = większa liczba Twoich nowych klientów. Proste jak działanie 2 + 2.

Projektowane przez nas strony wdrażamy do prostych w zarządzaniu systemów zarządzania treścią (CMS). Korzystamy ze sprawdzonych przez nas rozwiązań, które używamy od wielu lat.

Stworzymy dla Ciebie stronę szytą na miarę Twoich potrzeb oraz dostosowaną do Twoich wymagań i upodobań.

Dla naszych najbardziej wymagających klientów tworzymy aplikacje dedykowane, które cechują się unikalną funkcjonalnością serwisu dopasowaną do potrzeb klienta.

Powierzając nam wykonanie strony internetowej masz pewność, że otrzymasz zainstalowaną i skonfigurowaną stronę internetową gotową do pracy.

Czas stworzenia strony internetowej to mniej więcej 14 dni. Zależy to od ilości zleceń w danej chwili, jak i od złożoności projektu.

Budowanie i tworzenie strony www

Zobacz, jak będzie wygląd proces tworzenia Twojej strony internetowej.


Kliknij w kolejne etapy, aby poznać szczegóły.

Planujemy

zamówienie

Najczęściej spotykamy się i omawiamy szczegóły. Jeśli nie ma możliwości pogawędki przy kawie, to wszystko omawiamy zdalnie. Robimy krótki wywiad na temat strony internetowej, dokładną wycenę i przygotowujemy umowę. Przyjmujemy przedpłatę - 1/2 wartości całego zamówienia.

Projektujemy

projekt

Po podpisaniu umowy tworzymy projekt graficzny przyszłej strony internetowej. Wysyłamy go Tobie do akceptacji. Do momentu, aż nie zostanie zaakceptowany wprowadzamy poprawki graficzne.

Programujemy

wdrożenie

Strona internetowa jest tworzona na podstawie zaakceptowanego projektu graficznego. Pliki graficzne najpierw zostają pocięte, a potem wdrożone do strony. Gdy serwis nabiera kolorów udostępniamy go klientowi do wglądu.

Wdrażamy

finalizacja

Gdy cały projekt zostanie ukończony i ostatecznie zaakceptowany przekazujemy gotową stronę internetową. Uruchamiamy na wskazanym serwerze, podłączamy domenę, robimy szkolenie z obsługi strony. Cieszysz się nową stroną internetową, a my kolejnych zadowolonym klientem.

Oferujemy stałą współpracę

Pomagamy naszym klientom stawiać pierwsze kroki, objaśniamy zasady i funkcjonowanie strony, uczymy, w jaki sposób skutecznie prowadzić swój serwis oraz jakie są dobre praktyki, które należy stosować.

Zleć założenie strony internetowej profesjonalistom w swoim fachu.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego dokładną cenę jesteśmy w stanie dopiero określić po wstępnej rozmowie.

Skontaktuj się z nami lub skorzystaj z darmowej wyceny.

Indywidualna grafika

Responsywna strona internetowa

Domena na rok czasu za darmo

System zarządzania treścią

Rozbudowane statystyki

Nieograniczona ilość podstron

O czym warto wiedzieć decydując się na stronę internetową?

Domena strony

Jest to nazwa strony www, którą wpisujemy w przeglądarkę z dowolną końcówką (.pl .com .eu itp). Zazwyczaj jest to nazwa firmy lub marka produktu firmy. Tutaj mamy pełną dowolność. Rejestracja i utrzymanie domeny jest płatne. Nasza firma gwarantuje darmową domenę przez pierwszy rok. Przedłużenie domeny w zależności od rejestratora to koszt w granicach 80-120zł na rok.

Konto hostingowe/serwer

Do funkcjonowania strony internetowej potrzebne jest miejsce na serwerze www, gdzie zostaną umieszczone wszystkie pliki strony internetowej.

Koszt utrzymania strony wizytówki wynosi mniej więcej 100zł rocznie. Większe serwisy pochłaniają więcej miejsca oraz transferu dlatego koszt może wynieść nawet do 1000zł.

Nie zajmujemy się prowadzeniem hostingu, ale z ogromną chęcią pomożemy w doborze odpowiedniego serwera na Państwa stronę internetową.

zobacz nasze ostatnie realizacje stron internetowych

zobacz więcej

Podoba Ci się to, co robimy?

Nie czekaj, zamów darmową wycenę Twojej nowej strony internetowej!

darmowa wycena

lub zadzwoń do nas +48 507 085 570

Rozpocznijmy współpracę!

Pracujemy dla wielu firm z takich miast jak Bydgoszcz, Ciechanów, Gorzów Wielkopolski, Kielce, Lublin, Olsztyn, Rzeszów, Warszawa i innych z całej Polski. Dołącz do wielu zadowolonych klientów już teraz.